300x250

Hüseyin Turan ile Gönülden Her Çarşamba saat 22:00’de Karnaval’ın Yeni Türkü Radyosu Gönül‘de, tekrarı her Pazar saat 11:00’de.

Türkiye’nin lider radyo şirketi Karnaval Media Group’un yeni türkü radyosu Gönül yayın hayatına başladı. Dünyanın en çok dinlenen 7. dijital platformu olan Karnaval’ın 23. radyosu Gönül “Gönüller bir olsun…” diyerek tüm yörelerin türkülerini bir araya getiriyor ve farklı kültürlerin bambaşka ezgilerini aynı radyoda buluşturuyor.

Gönül yayın akışında; derin güfteleri, duygulu okuyuşu ve sazıyla her çağın insanını etkileyen Neşet Ertaş’tan Aşık Veysel’e, Feryal Öney’den Tolga Çandar’a her nesle hitap eden türkücülerin orijinal ve yeniden düzenleme eserleri bulunuyor. Geleneksel ve modern türkülerin bir arada sunulduğu Gönül’de, caz tınılarıyla türkünün harmanlandığı sentez çalışmalar da yer alıyor. Ege’nin, Karadeniz’in, Doğu’nun tüm yörelerini barındıran Gönül yayınında dinleyicilere, Azerbeycan’dan Kırım türkülerine, İran ezgilerinden Rumeli tınılarına kadar geniş bir türkü yelpazesi sunuyor.

Türküleri herkese sevdiren sanatçı Hüseyin Turan ve Çetin Erker’in ünlü konuklarını ağırlayacağı ve canlı performanslar sergileyeceği haftalık özel programında dinleyiciler, her Çarşamba akşamı türkülerin hikayelerinden ustaların anılarına birçok farklı içeriğe ulaşıyor. Gönül türkü severlere özel birçok özel içerikle Karnaval platformunda yayında.

[space height=”30″]

Gönül – Dinle – “Tüm Gönüller Bir Olsun”

[space height=”30″]

[space height=10]


Bir Yorum Bırakın